etui na telefon

Jak wybrać odpowiednie etui na telefon? Nowe propozycje na rynku

Istnieje wiele sposobów wykorzystania etui na telefon – jako modny dodatek, ochrona lub dodatkowa warstwa osobowości. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać etui na telefon, ważne jest, aby wiedzieć, jaki rodzaj etui będzie najlepiej pasował do Twojego stylu życia. Obecnie istnieje wiele rodzajów obudowy na telefon. Możemy je podzielić na trzy różne grupy: te przeznaczone do ochrony, te zaprojektowane dla stylu i te, które mają na uwadze oba cele. Popularność zyskują etui na telefon z motywem bajkowym.

Etui na telefon z motywem bajkowym – nowość

etui na telefon

Ozdobne obudowy na telefon – https://babaco.store/etui-na-telefon to rodzaj etui na telefon, który został zaprojektowany z różnymi teksturami, kolorami i wzorami.

Etui na telefon z motywem bajkowym można znaleźć w wielu miejscach, w tym w sklepach internetowych i w lokalnym sklepie z rękodziełem. Różnią się one ceną w zależności od materiałów, z których wykonano etui, wielkości, projektu i wzoru samego etui.

Przykładem takiego etui na telefon jest etui Disney Princess. Ozdobna nakładka przedstawia księżniczki takie jak Kopciuszek, Ariel, Królewna Śnieżka, Aurora i Belle.

Etui na telefon Superman to kolejny przykład takich etui na telefony. Zewnątrz widoczny jest superbohater, który stoi z rękami na biodrach, trzymając w jednej ręce amerykańską flagę, a w drugiej tekst „Truth, Justice & The American Way”.

Jaki wybrać materiał etui na telefon?

Poliwęglan to materiał, który sprawia, że etui ma również wysoką odporność na uderzenia, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania, wgniecenia, a nawet upadki z wysokości do 3 metrów. Jednak może nie być odpowiedni, jeśli chcesz czegoś lekkiego lub smukłego.

Etui silikonowe są preferowane ze względu na ich antypoślizgowość i miękkość w dotyku. Tego typu etui zapewniają dobrą przyczepność na telefonach, nie będąc zbyt nieporęcznymi ani ciężkimi, jak te z poliwęglanu czy plastiku.