Telewizory Manta 3D – co warto wiedzieć?

W ostatnim czasie jest bardzo duży boom na telewizory 3D, dlatego też warto dokładnie im się przyjrzeć. Jeszcze kilka lat temu zakup nowego telewizora 3D wiązał się z bardzo dużym wydatkiem. W dzisiejszych czasach dzięki firmie Manta, każdy może kupić swój wymarzony sprzęt bez potrzeby wydawania fortuny.

Nowoczesne telewizory dla wymagających

Osoby, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa obrazu 3D powinny jak najszybciej sprawdzić nowoczesne telewizory Manta 4214. Mowa tutaj o 42 calowych telewizorach LCD, które oferują obraz Full HD.

Jak działają telewizory 3D?

W trójwymiarowych telewizorach od Many panele nie synchronizują się automatycznie z aktywnymi, migoczącymi okularami. Panel odpowiada za wyświetlanie spolaryzowanego obrazu zarówno dla lewego, jak i prawego oka. Możliwe jest to do osiągnięcia dzięki bardzo wygodnym i co najważniejsze dość lekkim okularom 3D. Technologia ta jest bardzo podobna do obrazu 3D, który można zobaczyć w największych kinach.

Co otrzymujemy w zestawie?

Trójwymiarowe telewizory Manta sprzedawane są wraz z 4 parami okularów pasywnych. Każdy telewizor ma oczywiście wbudowany tuner MPEG4, wejście USB i zestaw standardowych gniazd (2xHDMI, 1xVGA, 1xS-Video, 1xSCART). W okularach 3D całkowicie rozwiązano problem migania szkieł, dzięki czemu wzrok męczy się wolniej nawet podczas wielogodzinnego oglądania telewizji. Sporą zaletą nowoczesnych okularów 3D jest również to, że można oglądać obraz pod różnym nachyleniem głowy. W konkurencyjnych modelach jakość obrazu przy nachyleniu głowy drastycznie spada.