apple watch se

Rozpocznij aktywny tryb życia z klasą

W życiu wielu z nas przychodzi moment, gdy postanawiamy zacząć prowadzić nieco bardziej aktywny tryb życia. Powodów tego może być wiele. Chęć zrzucenia kilka kilogramów nadwagi, poprawienie kondycji i ogólnego stanu zdrowia czy wzmocnienie odporności organizmu należą do głównych. Czy w takim przypadku nie byłoby warto móc śledzić efekty i postępy naszych treningów oraz monitorować stan naszego organizmu? Przydatnym urządzeniem okazuję się wtedy Apple Watch SE.

Ruszamy do boju

Istnieje wiele form aktywności ruchowych, które możemy wpleść pomiędzy obowiązki dnia codziennego. Jedni preferują ćwiczenia siłowe, inni bieganie, jazdę na rowerze lub pływanie. Niektórym wystarczą dłuższe spacery. Oprócz tych najbardziej popularnych aktywności, mamy również możliwość skorzystania z wielu rodzajów zajęć na siłowniach czy w klubach fitness. Crossfit, spinning, yoga, pilates to tylko niektóre z nich. Wszystkie te aktywności z powodzeniem rejestrować możemy za pomocą naszego Apple Watch’a SE (https://ispot.pl/apple-watch-series-se). Pomyślmy jak dużą frajdę i satysfakcję sprawi nam widok postępów jakie robimy podczas naszego ulubionego treningu. 

Nie samymi aktywnościami sportowymi człowiek żyje

Oprócz monitorowania naszych sportowych poczynań, wbudowane w urządzenie czujniki, pozwolą nam na kontrolę wielu parametrów naszego organizmu przez całą dobę. Niezależnie od tego czy pracujemy, odpoczywamy czy ćwiczymy, będziemy mieć wiedzę m.in. o naszym tętnie czy też jakości naszego snu. Taki gadżet ułatwi nam również wiele codziennych czynności. Gdy zajdzie potrzeba dokonania płatności za zakupy lub jakąś usługę, a nie mamy przy sobie gotówki ani nawet karty płatniczej, z powodzeniem zapłacimy Apple Watch’em SE zbliżeniowo.

Należy zauważyć również, że taki smartwatch nie jest przeznaczony jedynie dla użytkowników określonej grupy wiekowej. Idealnie sprawdzi się bowiem nie tylko wśród osób młodszych, bardziej aktywnych, ale również u seniorów A to między innymi dlatego, że urządzenie potrafi wykrywać groźne upadki i powiadamiać służby ratownicze w przypadku, gdy użytkownik pozostaje bez ruchu. Można ponadto samemu wezwać pomoc, naciskając i przytrzymując boczny przycisk Apple Watch’a SE. Zegarek ma też aplikacje, które poinformują o zbliżającej się godzinie przyjęcia leku czy nawet przypomną o umyciu rąk. Znajdziemy również apkę, która ostrzeże nas gdy poziom hałasu wokół nas może być szkodliwy dla zdrowia.

Kobiety zainteresuje też zapewne możliwość śledzenia cyklu miesiączkowego prze urządzenie, wraz z możliwością notowania informacji o objawach takich jak bóle oraz sprawdzania przewidywanych dni płodnych.

apple watch se

Pomoc treningowa i upiększacz nadgarstka

Mnogość funkcji na pewno zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników, ale czy taki gadżet nie będzie szpecił naszych nadgarstków ? Apple Watch SE daje nam możliwość wyboru wśród trzech różnych kolorów kopert oraz ogromnej ilości pasków o różnych wzorach i kolorach. Każdy z nas ma więc możliwość dopasowania zegarka do swojego stylu i okazji w jakiej się znajduje. 

Wygląda więc na to, że taki smartwatch może być całkiem niezłym motywatorem naszych sportowych planów i towarzyszem dnia codziennego. Ponadto może to być pomysł na ciekawy, prozdrowotny prezent na wiele okazji, np. na komunię.