ipad pro 128gb

ipad pro 128gb- dlaczego warto go mieć?

iPady to tablety tyle, że produkowane przez Apple. Wyniki sprzedażowe potwierdzają, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Wynika to nie tylko z ich funkcjonalności czy wydajności, ale także unikatowego designu i prestiżu marki. iPady dostępne są w kilku wariantach, dlatego przed zakupem warto określić swoje potrzeby i zakres możliwości produktu. 

Zalety iPadów

iPady wypadają bardzo dobrze na tle swojej konkurencji. Posiadają wydajny system iPadOS przygotowany specjalnie pod modele iPadów, dzięki czemu jest mniej obciążony i bardziej wydajny. Co więcej, sklep AppStore proponuje wiele aplikacji przeznaczonych wyłącznie dla iPadów. Działanie sprzętu można poszerzyć wybierając dodatkowe akcesoria, w tym na przykład zewnętrzną klawiaturę, która zwiększa komfort wykonywania niektórych zadań. iPady cechują się także świetną wydajnością oraz długim czasem pracy baterii. Liczne zalety bez wątpienia wpływają na stale rosnącą popularność marki. Nic w tym dziwnego, że Apple rozwija swoją ofertę, proponując coraz nowsze urządzenia, jak i dodatkowe funkcje. Zastanawiając się nad zakupem konkretnego iPada, należy wziąć pod uwagę jego istotne parametry, w tym pamięć. Rodzaj pamięci powinien być podyktowany przeznaczeniem sprzętu, ponieważ mała pamięć sprawdzi się w przypadku sprzętów użytkowanych wyłącznie w celach rozrywkowych, natomiast urządzenia z większą pamięcią są niezbędne do wykonywania obowiązków zawodowych. Warto też wiedzieć, ile pamięci potrzebuje urządzenie do tego, by w ogóle działać. Dane Apple wskazują, że system iPadOS 13 zużywa około 2.28GB pamięci, a w przypadku iPada- 5 GB. W związku z tym rzeczywista, dostępna pamięć jest zdecydowanie mniejsza, o czym warto pamiętać. Pojemność pamięci powinna być dostosowana do przeznaczenia urządzenia. Im więcej aplikacji planujemy pobierać, przechowywać plików i danych, tym większa pamięć jest potrzebna. Można założyć, że standardowe funkcje iPada wymagają zarezerwowania 8GB. Pozostałą część pamięci można wykorzystać w dowolnym celu.

ipad pro 128gb

iPad pro 128 gb- dla kogo jest odpowiedni?

Specjaliści wskazują, że iPad pro 128gb jest odpowiedni dla większości użytkowników, którzy użytkują urządzenie nieprofesjonalnie, czyli do oglądania seriali, tworzenia notatek, grania w gry, słuchania muzyki i innych działań rozrywkowych. Osoby, które poszukują sprzętu do profesjonalnego wykonywania grafik, czy obróbki zdjęć, powinni zdecydować się na większą pojemność pamięci. Kolejnym wyjątkiem są użytkownicy, które planują przechowywać a urządzeniu duże kolekcje zdjęć, muzyki oraz filmów. W przypadku gdy będą zajmować więcej niż 80GB, warto zainwestować w większą pamięć. Dla pozostałych użytkowników 128 gb to optymalny rozmiar pamięci, którego często nie są nawet w stanie zapełnić. Dlatego mogą komfortowo korzystać z urządzenia bez obaw o brak wolnego miejsca na ulubione aplikacje, zdjęcia czy filmiki. Dostępne w ofercie ipady pro 128 gb to obecnie: iPad Pro 12,9 cala (4 generacji),  iPad (7 generacji), iPad (6 generacji) oraz iPad Pro 11 cali (2 generacji).