Czy telewizory 19 cali mają jeszcze miejsce w naszym życiu?

Dzisiaj panuje moda na duże telewizory. Wielu ludzi chce się czuć we własnym salonie niczym w kinie. Czy – wobec tego – mniejsze telewizory 19 cali mają jeszcze swoich zwolenników? Jak najbardziej tak.

Nie każdy mieszka w pałacu

Będąc osobą samotną z wyboru lub będąc już z wieku, kiedy dzieci wyfrunęły z gniazda rodzinnego, ludzie nie potrzebują dużej ilości miejsca do życia. Decydują się więc na stosunkowo niewielkie mieszkania, gdzie ogromny telewizor po prostu by się nie sprawdził, a taki 19-calowy jak najbardziej.

Telewizor nie tylko w salonie

Mając w domu kilka pomieszczeń: salon, pokój gościnny, dwie lub trzy sypialnie itd., można zdecydować się na telewizor nie tylko w salonie. Niektórzy decydują się nawet na telewizory 19 cali w kuchni, jeśli spędzają w tym pomieszczeniu najwięcej czasu w ciągu dnia. Z racji rozmiarów, telewizor taki można łatwo wkomponować nawet w dość ciasną i już świetnie zaplanowaną zabudowę domową.

Plusy telewizora 19 cali

Jednym z pierwszych plusów takiego telewizora jest niska cena. Większość ludzi z nawet niewielkim dochodem może go kupić właściwie od ręki, a nie na raty. To istotne, bo nie każdy ma zdolność kredytową, a jednocześnie nie ufa chwilówkom.

Drugi plus to wbrew pozorom wielkość – taki telewizor łatwo zmieścić w każdym pomieszczeniu, niezależnie od metrażu i pierwotnego przeznaczenia wnętrza.

Po trzecie – telewizor taki to świetne rozwiązanie nawet do biura – łatwo go schować i równie łatwo z niego skorzystać, jeśli trzeba, niekoniecznie do oglądania TV, ale np. do prezentacji danych.